سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ای آن که خاک از نظر کیمیا شده/افلاک محو غربت و درد ای شما شده/کاش آن زمان بمیرم اگر این خبر دهند /قلاده ات از دست امیرت جداشده/من مست تو ام باده ومی در نکشم /منت زنگار ویار دیگرنکشم
***
حسین ز من نپرس که عمری چکارمیکردم/گناه به محضر پروردگار میکردم/بیا وآبرویم را بخر که بین همه/به دوستی شما افتخار میکردم/حلول ماه محرم غمِ نهانم را/به پیرهن مشکی ام آشکار میکردم/زکودکی چو نگاهم به آب می افتاد/سلامَت از جگرداغدار میکردم/اگرحرام نبود ای شهید ماه حرام/به یادتشنگی ات انتحار میکردم/در وادی عاشقی چو ره گم کردم/چشمان تو راقبله تجسم کردم/چون آب نبود وضویی سازم /با خاک در دوست تیمم کردم

 

 

آبان 1388
آذر 1388
دی 1388
بهمن 1388
اسفند 88
فروردین 89
شهریور 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
اسفند 89
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90

برای اطلاع از آخرین خبرهای کمپین خروج از بلاگفا، دریافت دعوتنامه بیان، اطلاع از آخرین وبلاگ های منتقل شده به بلاگ، دریافت راهنمایی و آشنایی در رابطه با سرویس بلاگ، منتقل کردن محتوای وبلاگ قبلی خود از سرویس های وبلاگ دهی دیگر به بلاگ، به این صفحه مراجعه کنید:

کمپین خروج از بلاگفا

113703 :کل بازدید
22 :بازدید امروز
50 :بازدید دیروز
 

 

آیت الله اعظمی وحید خراسانی پیرامون نشان دادن چهره حضرت عباس(ع) در سریال مختارنامه می فرمایند:

آنچه که من شنیده ام، خدا نکند که چنین باشد، غلطی می خواهند انجام بدهند، که اگر این غلط را انجام دادند، من وظیفه   ام این است که به آنها گوشزد کنم، اگر سعادتمند باشند در دنیا بیچاره خواهند شد، اگر اهل شقاوت باشند در دنیا آسیبی بهشان نخواهد رسید، ولی آن وقتی که دست بریده او وارد محشر بشود، کمر همه آنها را خواهد شکست که برای ابد از رحمت خدا محروم باشند، و آن کلمه این است، شنیده ام می خواهند، لا اله الا الله، می خواهند قمر بنی هاشم را به نقش هنرپیشه ها درآورند، کسی که حجت خدا مقابل قبر او می ایستد، و می گوید سلام خدا، سلام تمام انبیاء، سلام تمام اوصیاء، سلام تمام شهداء بر تو یابن امیرالمؤمنین، کسی که هر صبح و شب خدا و صد و بیست و چهار هزار پیغمبر به او سلام می کنند این را می خواهند به نقش هنرپیشه ها درآورند، خدا نکند چنین غلطی بکنند، آن وقت هر چه پیش آید و هر چه ما بگوئیم معذوریم، باید جوانهای غیرتمند فانی در قمر بنی هاشم، تاسوعای امسال، غیر از تاسوعاهای هر سال است، در اثر این صحبت غلط، باید روز تاسوعای امسال محشری سرپا کنند در عزای قمر بنی هاشم، تا بگویند ای دست بریده کربلا، این فرق سر پاشیده از عمود در راه خدا، تو، تو بالاتر از اینی، ای روزگار، ای دنیای ناپایدار، باید روزگاری بشود، که ما زنده باشیم و در این روزگار بخواهند هنرپیشه ها نقش او را به مردم نشان بدهند.

مردم بدانید! این نقشه ها برای این است، وقتی قمر بنی هاشم را به آن صورت نشان دادند، دیگر این سوز و گداز در روضه ها نخواهد بود، آن کسانی که آن صحنه را ببینید آن هنرپیشه را تماشا کنند، اینها دیگر آنچنان که باید در عزای او نمی سوزند، ولی باید بدانند اگر با چکمه، با کراوات خواستند این چراغ را خاموش کنند نشد، با این ریشها، با این یقه های باز هم این نور خدا خاموش شدنی نیست، دیگر ختم کلام، پشت و پناه عالم کیست؟ پشت و پناه اولین و آخرین کیست؟ امید تمام عالم به کیست؟ امید تمام اولین و آخرین به آن وقتی است که مادرش پیراهن غرقه به خونش را سر دست بگیرد، پشت و پناه عالم او است، خدایا من چه جور بگویم، آن کسی که پشت و پناه عالم امکان است، وقتی آمد کنار نهر علقه گفت: الان کمرم شکست، ای قمر بنی هاشم، تو چه کردی؟ تو که بودی؟ که وقتی به زمین افتادی آن کسی که هر مصیبتی می دید، رنگش مثل گل سرخ برافروخته تر می شد، اما وقتی تو را دید، گفت: الان دیگر ناامید شدم، انقطع رجائی، ای ماه بنی هاشم، تو که بودی؟ که وقتی کنار نهر علقمه گوشواره عرش خدا آمد گفت: (الیوم نامت اعین بک لم تنم، و تسهدت اخری فعز منامها) تو رفتی اما به رفتنت خواب از چشم زینب رفت.
--------------------------------------------------------------------------------------
با سلام؛دوستان گرامی یکی دیگه از طرح هام رو براتون میذارم.
امیدوارم که مناسب و مفید باشد.
«هرگونه کپی برداردی در جهت ترویج فرهنگ شیعه بلامانع است»


برای دریافت فایل لایه باز(psd) اینجا کلیک کنید.


 شش گوشه ::: چهارشنبه 89/9/17::: ساعت 2:5 عصر

 

با عرض سلام
فایل psd یکی دیگه از طرح هایی که زدم رو براتون میذارم
تا شما بزرگواران استفاده کنید.

مارو هم از دعای خیرتون فراموش نکنید.


برای دریافت فایل psd  این عکس، اینجا کلیک کنید.


شش گوشه ::: یکشنبه 89/9/14::: ساعت 10:51 صبح

 

با سلام خدمت دوستان بزرگوار
چند وقتی بود وبم رو به روز نکرده بودم
اما دوتا عامل باعث شد که به روز کنم
یکی اینکه چون داریم به محرم نزدیک میشیم دلم آروم نگرفت کاری نکنم
از اون طرف مشغله زیاد اجازه طرح زدن رو بهم نمیده، تنها کاری که می تونم
بکنم اینکه فایل های لایه باز(psd) طرح های قبلی رو بذارم تا بتونید استفاده
کنید و هر گونه کپی برداری هم در جهت ترویج فرهنگ شیعه از این اثر مذهبی
بلامانع است.

«برای بهتر دیدن صفحه وبلاگ از اینترنت اکسپلوره استفاده کنید»

دومین عاملی که باعث ترقیب من شد که دوباره به روز کنم، بازدید های چشمگیر
شما بزرگواران بود که من نخواستم شرمنده روی ماهتون بشم.
به قول یه دوست قدیمی: برای ما واماندگان زمین گیر دعا کنید.
خودتون رو برا محرم آماده کنید
((فایل psd  این طرح حجمی نزدیک به 42 مگ داره و برای زدن بنر مهم است.))
یاعلی(علیه السلام)

برای دریافت فایل لایه باز(psd) اینجا کلیک کنید.


شش گوشه ::: جمعه 89/9/12::: ساعت 7:30 عصر